ÜYELİK

Üyeliğin Getirdiği Yararlar

POPAİ satış noktasında pazarlama profesyonellerinin birarada olduğu global bir platformdur. Bu platform üyelerine uluslararası destek, endüstri bilgileri, iş fırsatları, eğitim, fuar ve seminer katılımları sağlayarak endüstriyel başarıya katkıda bulunur. POPAİ’ye katılarak şirketinizin ve çalışanlarınızın satış noktasında pazarlama konusunda dünyaya açılımını sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Gelişim & Eğitim

POPAİ üyeliği şirketinize ve çalışanlarınıza güçlü bir satış noktasında pazarlama sektörünün desteğini kazandırır. Uluslararası eğitim, gelişim, seminer, fuar ve konferanslarda POPAİ üyeliği ayrıcalıklarından faydalanma inmkanları getirmektedir. POPAİ bunyesinde verilen ve uluslararası geçerliliği olan MaRC sertifika programından tüm üyeler özel ayrıcalıklarla faydalanmaktadır. POPAİ’nin düzenlemiş olduğu uluslararası OMA ödüllerine katılımda da üyelerimizin önemli avantajları bulunmaktadır.


Araştırma, Anket & Benchmarking

POPAİ tüm üyelerine sektörde yapılan araştırma ve incelemeleri internet aracılığı ile sunmaktadır. Sektörde yapılan her türlü araştırma ve anketler dönemsel olarak güncellenmektedir. POPAİ bünyesindeki tüm araştırmalar POPAİ kütüphanesinde sürekli olarak bulundurulmakta ve yenilenmektedir.İletişim Ağı & Haberler

Perakende ve satış noktasında pazarlama endüstrisindeki en son haber ve gelişmeleri POPAİ’den alabilirsiniz. POPAİ üyeleri ile her türlü iletişim ve olanaklara rahatlıkla ulaşarak uluslararası ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. POPAİ’ye üye olan binlerce kuruluşla ortak bir platformda buluşma imkanına üyelik ile sahip olabileceksiniz.Kaynak & Hizmetler

POPAİ üyesi olarak satış noktasında pazarlama endüstrisinde uluslararası kaynak ve bilgiye ulaşabileceksiniz. Tüm POPAİ dünya ofislerinden çok ayrıcalıklı hizmet ve destek sizlere ulaşabilecektir. POPAİ üyeliğiniz ile tüm üyelerimize ulaşabildiğiniz gibi ofislerimiz aracılığı ile de fuar ve konferanslarda destek alarak yalnız olmayacaksınız. POPAİ satış noktasında pazarlama endüstrisini tüm dünyada temsil eden tek global örgüttür. Bu ayrıcalığı üyeliğiniz ile yaşayın.